Bir Hayat Mutluluk’ Kitabı

Koruncuk Vakfı yararına, English Home sponsorluğunda hazırlanan alanında başarılı ve sevilen 16 ünlü isimle yapılan sohbetlerden ve 10 uzmanın görüşlerinden oluşan ‘Bir Hayat Mutluluk’ kitabının satışından elde edilen gelirin tamamı vakfa aktarıldı.

Ayça Bingöl, Çağla Kubat, Funda Arar, Gülriz Sururi, Göksel, Hakan Meriçliler, Hülya Koçyiğit, İpek Açar, Nasuh Mahruki, Nebil Özgentürk, Nevra Serezli, Özge Özberk, Selçuk Yöntem, Şebnem Bozoklu, Tan Sağtürk ve Zeliha Berksoy’un hayatlarından kesitler, tecrübeleri ve en derin duygularıyla destek verdiği kitap mutluluk kılavuzu olması amacıyla hazırlandı.

Ünlü isimlerin yanı sıra değerli görüşlerini paylaşan; Aret Vartanyan, Erkan Sarıyıldız, Feyza Bayraktar, Kemal İslamoğlu, Mehmet Sungur, Mert Çuhadaroğlu, Müge Çevik, Selda Soytürk, Sevil Yavuz, Şanal Günseli uzmanlık konularıyla hayata dair çözümlemelerde bulundular.

Kitabın satışından elde edilen tüm geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlayacak olan English Home, birbirinden ünlü isimlerin en derin duyguları ve en özel anılarıyla herkesin hayatına dokunan, kendi mutluluk formüllerini yaratabileceği bir esere imza attı.

Ailenin öneminden, yaşama ve mutluluğa dair her şeyin sorgulandığı kitapta, Hakan Meriçliler yeni ailesiyle birlikte, Şebnem Bozoklu da annesiyle birlikte poz verdi. Çağla Kubat eşiyle, İpek Açar kızıyla, Nasuh Mahruki ailesiyle, Nebil Özgentürk eşi ve çocuklarıyla, Zeliha Berksoy ve Özge Özberk oğluyla, Selçuk Yöntem ise kızıyla birlikte yer aldı. Hülya Koçyiğit, ‘Mutluluk, mutlu olmayı istemekle başlar’ diye konuyu özetlerken, Göksel, ‘Geçmişi ve yarını düşünmeden anda kalabildiğimiz zaman mutluyuz’ dedi. Tan Sağtürk de benzer bir görüşle ‘Mutluluk şu an’ diye ifade ederken, Funda Arar, mutluluğu hayatı dengelemek olarak tanımladı.

Hip Atölye İletişim tarafından hayata geçirilen ‘Bir Hayat Mutluluk’ isimli derleme eser, evlilik, çocuk, aile ve kariyer başlıkları altında mutluluk formüllerinin sunulduğu bir başucu kitabı olarak hazırlandı. Koruncuk Vakfı yararına hazırlanan kitabın satışından elde edilen gelirle çocukların geleceğine ışık tutmayı amaçlayan English Home, hayata dokunan, umut dolu bir başucu eseri sunuyor.